Polish Fashion Okulary przeciwsłoneczne Versace Niepowtarzalne okulary przeciwsłoneczne Versace

Niepowtarzalne okulary przeciwsłoneczne Versace

Versace jest nie tylko jednym z najbardziej znanych domów mody, ale również jest kreatorem przyszłych trendów i mistrzem różnorodności. Projekty Versace są pełne życia, werwy i oryginalności. Również okulary przeciwsłoneczne Versace odznaczają się ciekawymi kształtami, zdobieniami i kolorami.

Jakie kształty okularów przeciwsłonecznych proponuje Versace?

To co przede wszystkim jest widoczne podczas przeglądania okularów Versace, to ich niesamowita różnorodność. Można odnieść wrażenie, że wszystkie oprawki, kolory szkieł oraz detale wykończenia posiadają nieskończenie wiele rozwiązań. Dlatego nieraz trudno jest dopasować kształt okularów do tradycyjnego nazewnictwa.

Szkła w okularach Versace mogą mieć różne kolory i stopnie zaciemnienia

Wśród kolekcji dużą część stanowią oprawki prostokątne oraz kwadratowe. Jednak często są one w jakiś sposób przekształcone. Na przykład maja ścięte rogi lub przedstawiają czworokąty o nieregularnym kształcie. Uwagę przyciągają szerokie oprawki, które często pokryte są wzorami.

Kolejnym ulubionym wzorem Versace są kocie oczy. Także ono prezentowane są w niezliczonych odmianach. Jedną z ich cech charakterystycznych jest bardzo szeroki wachlarz barw oraz zaskakujące połączenia kolorystyczne. Na przykład śnieżnobiała biel oprawek i bardzo ciemne szkła.

Sławni ludzie w okularach Versace

Niepowtarzalność przeciwsłonecznych okularów Versace przypadła do gustu zwłaszcza ludziom ze świata szeroko rozumianego show-biznesu. Dzięki Versace mogą pokazywać na zewnątrz swoją oryginalność oraz kreatywność. Ten jedyny w swoim rodzaju dom mody zawsze otwarty był na wszelkie nowości artystyczne i nie bał się tworzyć nieszablonowych połączeń stylów, kolorów oraz zastosowań. Nic dziwnego, że wiernymi użytkownikami Versace są współczesne ikony scen muzycznych oraz filmów. Cechą charakterystyczną okularów Versace jest zawsze mocno widoczne logo firmy przedstawiające meduzę.

Versace jest nie tylko jednym z najbardziej znanych domów mody, ale również jest kreatorem przyszłych trendów i mistrzem różnorodności

Rodzaje szkieł przeciwsłonecznych

W przeciwsłonecznych okularach Versace montowane są następujące rodzaje szkieł:

  • Szkła korekcyjne – służą do korekty wady wzroku. Dzięki zastosowaniu ich w okularach przeciwsłonecznych można połączyć ochronę przed słońcem z dbałością o prawidłową ostrość widzenia.
  • Soczewki polaryzacyjne – zwiększają ostrość widzenia i zapobiegają przedostaniu się przez szkła rażącego w oczy światła.
  • Lustrzanki – szkła, które wyglądają jak lustro. Dla osób z zewnątrz oczy posiadacza okularów lustrzanek są niewidoczne.

Szkła w okularach Versace mogą mieć różne kolory i stopnie zaciemnienia. Wszystkie posiadają wysoką ochronę przeciwko szkodliwym promieniom słonecznym.

Powiązane posty